REKLAMA   KONTAKT   REGULAMIN   DODAJ FIRMĘ

reklama www.suchabeskidzka.pl

CONTRACTORS - płyty betonowe

34-220 Maków Podhalański Białka 202
tel. 608 790 696
email. biuro@contractors.pl
www.contractors.pl

Contractors jest pierwszą w Polsce firmą produkującą dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego.
 
PŁYTY z betonu architektonicznego wykonywane są według własnej, ściśle opracowanej technologii w kilku wariantach, kolorach oraz rozmiarach. Przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach, na zewnątrz. Zaprojektowanych zostało kilka sposobów montażu płyt na kotwy i klej.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo także przemysłowe posadzki betonowe i żywiczne, wykonywane w kilku wariantach i systemach, dla klientów indywidualnych w domach jednorodzinnych, mieszaninach oraz w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowej.
 
Oprócz płyt z betonu architektonicznego i podłóg betonowychwykonujemy również inne elementy wyposażenia wnętrz z betonu architektonicznego jak: umywalki, schody, ławki, płyty chodnikowe.
 

Chętnie oddajemy się wyzwaniom jakie stawiają przed nami architekci i projektanci na nowe pomysły z udziałem materiału jakim jest BETON ARCHITEKTONICZNY. 

strona 1 z 1


Copyright SuchaBeskidzka.pl